نرم افزار رستوران آینده

استفاده از نرم‌افزار رستوران آینده آسان است و دارای ویژگی‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا رستوران خود را کارآمدتر اداره کنید

تماشای ویدیو دانلود نرم افزار
نرم افزار آینده

#1 بهترین نرم افزار رستوران آینده

نرم افزار آینده یک نرم افزار رستوران رایگان است که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به طور موثرتری مدیریت کنید. با نرم افزار آینده، می‌توانید سفارش‌ها را ردیابی کنید، موجودی را مدیریت کنید و گزارش ایجاد کنید. همچنین می توانید از نرم افزار آینده برای ارتباط با مشتریان و کارکنان خود استفاده کنید.

64325

نصب فعال

5651548

تعداد بازدید

دانلود نرم افزار رستوران آینده
ویژگیهای نرم افزار رستوران آینده

نرم افزار رستوران آینده چه ویژگی هایی دارد

نرم افزار رستوران آینده:کاربرپسند

نرم افزار رستوران آینده آسان ترین نرم افزار است. نرم افزار رستوران رایگان آینده همچنین مدیریت میز بی نظیری دارد که استفاده از آن راحت و لذتبخش است.

مدیریت میزهای رستوران

نرم افزار رستوران آینده یک نرم افزار رایگان است که به شما کمک می کند تا میزهای خود را به راحتی مدیریت کنید. به راحتی در دسترس بودن میز را ردیابی کنید، مهمانان را بنشینید و سفارش دهید

ایمنی نرم افزار رستوران آینده

نرم افزار آینده ایمن است، بنابراین می توانید از ایمن بودن داده های خود مطمئن باشید. این می تواند به شما در صرفه جویی در وقت و پول کمک کند.

پیگیری پیک موتوری

با نرم افزار رستوران آینده می‌توانید سفارش‌ها را از ابتدا تا انتها پیگیری کنید. این شامل دیدن زمان ثبت سفارش ها، زمان تحویل گرفتن و زمان تحویل آنها می شود.

پیگیری فاکتورها

نرم افزار رستوران آینده به شما امکان می دهد تا پرداخت فاکتورها را پیگیری کنید. این می تواند به شما کمک کند تا در جریان پرداخت های خود باشید و از عدم پرداخت های مشتری جلوگیری کنید.

ایجاد گزارش

نرم افزار رستوران آینده به شما امکان می‌دهد گزارش‌هایی درباره عملکرد کسب‌وکار خود ایجاد کنید. این شامل گزارش های مربوط به فروش، هزینه ها و رضایت مشتری است.

ساده ترین نرم افزار رستوران

آیا به دنبال ساده ترین نرم افزار رستوران رایگان هستید؟ بهتر از نرم افزار رستوران آینده پیدا نمیکنید! با نرم افزار رستوران آینده می توانید به راحتی رستوران خود را مدیریت کنید، از گرفتن سفارش گرفته تا ردیابی موجودی. و بهترین از همه، استفاده از آن کاملا رایگان است.

مدیریت موجودی

نرم افزار رستوران آینده به شما کمک می کند سطح موجودی خود را ردیابی کنید تا هرگز موجودی نداشته باشید. همچنین می توانید هشدارها را طوری تنظیم کنید که در صورت کم شدن سطح موجودی به شما اطلاع داده شود.

نرم افزار رستوران برای کامپیوتر

نرم افزار رستوران رایگان یک راه عالی برای صاحبان رستوران و فست فود و.... برای مدیریت حسابداری و امور مالی خود است. که در هر کامپیوتری و در انواع ویندوزها قابل استفاده است.

ارتباط با مشتریان و کارکنان

نرم افزار رستوران آینده برقراری ارتباط با مشتریان و کارکنان را آسان می کند. از طریق نرم افزار می توانید پیام، ایمیل و اعلان ارسال کنید.

پروفایل مشتریان نرم افزار رستوران آینده

در نرم افزار رستوران آینده هر مشتری پروفایل مخصوص به خود را دارد که شامل اطلاعات خصوص و اطلاعات عمومی مشتری و سابقه خریدهای مشتری و سابقه حضور مشتری رستوران است.

اتصال به چند پرینتر رستوران

نرم افزار رستوران آینده امکان چاپ فیش برای آشپزخانه و مشتری و پیک را دارد. بصورت همزمان با اتصال به چند پرینتر هر فیش را به بخش خاص خود ارسال میکند

کاربرپسند ترین نرم افزار حسابداری رستوران

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران آینده

استفاده از نرم افزار رستوران آینده آسان است و می تواند مطابق با نیازهای خاص شما سفارشی شود. همچنین استفاده از آن رایگان است، بنابراین هیچ هزینه ای در امتحان کردن آن وجود ندارد. اگر به دنبال راهی برای بهبود مدیریت میز رستوران خود هستید، نرم افزار رستوران آینده راه حل مناسبی برای شماست.

نرم افزار رستوران آینده برقراری ارتباط با مشتریان را آسان می کند

نرم افزار رستوران آینده قابل استفاده رایگان است

استفاده از نرم افزار رستوران آینده آسان است

نرم افزار رستوران آینده ایمن است

دانلود نرم افزار حسابداری رستوران آینده
نصب نرم افزار رستوران آینده

چگونه با بهترین نرم افزار رستوران آینده کار کنیم؟

نصب نرم افزار رستوران آینده

نرم افزار رستوران آینده را همین الان رایگان دانلود کرده و براحتی نصب کنید

وارد کردن دیتا

پس از نصب نرم افزار رستوران آینده براحتی اطلاعات مشتریان و خدمات خود را وارد کنید

لذت بردن از نرم افزار

نرم افزار رستوران آینده آماده صدور فاکتور برای شماست. از کار کردن با آن لذت ببرید

نرم افزار حسابداری رستوران آینده

چرا همه نرم افزار رستوران آینده را انتخاب میکنند؟

نرم افزار رستوران ما تجربه ای عالی برای مشتریان شما ایجاد میکند. این نرم افزار رستوران کارآمد، آسان استفاده و مقرون به صرفه است و به شما کمک می کند تا مدیریت رستوران خود را ساده کنید.

آموزش نرم افزار رستوران آینده

تماشای ویدیوی آموزشی نرم افزار رستوران آینده

دانلود رایگان نرم افزار رستوران آینده

نرم افزار رستوران آینده را رایگان دانلود کنید

دانلود پیش نیاز

NET Framework 4.6.2.

در صورت نیاز میتوانید دات نت فریم ورک را دانلود و نصب نماییددانلود پیش نیاز

دانلود نرم افزار رستوران آینده

نسخه اصلی 64 بیتی

لطفا توجه فرمایید که دقیقا حجم نرم افزار بصورت کامل دانلود شود . در صورتیکه از اینترنت ضعیف استفاده میکنید ممکن است فایل بصورت ناقص دانلود شده و فایل زیپ اجرا نشود

دانلود نسخه 64 بیتی

دانلود نرم افزار رستوران آینده

نسخه اصلی 32 بیتی

لطفا توجه فرمایید که دقیقا حجم نرم افزار بصورت کامل دانلود شود . در صورتیکه از اینترنت ضعیف استفاده میکنید ممکن است فایل بصورت ناقص دانلود شده و فایل زیپ اجرا نشود

دانلود نسخه 32 بیتی
مشتریان نرم افزار رستوران آینده

مشتریان نرم افزار رستوران آینده چه میگویند؟

ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید

گفتگو در واتساپ