• آدرس : تهران ، پرند 1، زون 11 ، بلوک 7 ، طبقه 2
  • تلفن:4464 912 0992

بهترین نرم افزار باشگاه

نرم افزار باشگاه ورزشی قهرمان

بدلیل مدیریت بهینه منابع دیتابیس و تکنولوژی مدرن سیستم مدیریت باشگاه شما با سرعت و دقت بالا به امور خود رسیدگی میکنید. کلیه امور سیستم حسابداری باشگاه با کلیک کردن و بدون نیاز به تایپ انجام میشود.

تمامی مراحل و فرم های اموری مانند حسابداری باشگاه و عضویت باشگاه و مشاهده گزارشات و ثبت سرویس ها به راحتی قابل انجام است و نیاز به داشتن تخصص کامپیوتری و یا حسابداری ندارد.

بسیاری از نرم افزارهای باشگاه بدنسازی در اصل آیینه برگردان اطلاعات سیستم ورود و خروج هستند . مثلا فقط امکان ثبت نام جلسه ای دارند ولی نرم افزار باشگاه بدنسازی قهرمان امکان عضویت بصورت جلسه ای و ماهیانه را دارد و تمام گزارشات مالی مربوط به ورزشکاران ماهیانه و ورزشکاران جلسه ای به تفصیل ارایه می دهد. حتی امکان ثبت محدودیت جلسه ای برای عضویت ماهیانه نیز امکان پذیر است.

نرم افزار باشگاه بدنسازی قهرمان با ارایه امکان ارسال پیام به تلگرام مدیریت مشتریان را بسیار اسان نموده بطوریکه مشتری بصورت آنلاین می تواند مراحل تمدید عضویت تا تاریخ مورد نظر را انجام دهد و بانک اطلاعاتی نرم افزار باشگاه بدنسازی بصورت آنلاین بروزرسانی شود.

نرم افزار باشگاه بدنسازی قهرمان امکان ارایه برنامه غذایی و برنامه تمرینی را نیز فراهم اورده و فقط با چند کلیک می توانید به ورزشکار برنامه بدهید همچنین می توانید با ثبت خصوصیات اندام ورزشکار و تغییرات آنها نمودار پیشرفت فیزیکی ورزشکار را پرینت و ارایه دهید..

نرم افزار باشگاه رایگان

سفارش نرم افزار


نرم افزار باشگاه بدنسازی را همین الان دانلود کنید!

دانلود رایگان نرم افزار باشگاه بدنسازی