• آدرس : تهران ، پرند 1، زون 11 ، بلوک 7 ، طبقه 2
  • تلفن:2-301 4244 0990

اتصال نرم افزار باشگاه به تلگرام

مزایای اتصال نرم افزار باشگاه به تلگرام

برای ارسال پیام به مشتریان راههای مختلفی وجود دارد. یکی از آنها GSM مودم است. با استفاده از این نوع مودم که یک سیم کارت تلفن همراه درون آن قرار میگیرد ، پیامک به مشتریان ارسال میگردد. این روش چند ایراد دارد ازجمله اینکه ارسال پیام با شماره تلفن مشخص به مشتری شکل زیبا و مدیریتی ندارد. هزینه ارسال پیام به نرخ مخابراتی در حالت انبوه به هزینه های باشگاه بدنسازی اضافه می کند. خود مودم هم قیمت خاص خودش را دارد که آن نیز به قیمت تمام شده نرم افزار باشگاه بدنسازی اضافه می گردد.

روش دوم استفاده از وب سرویس هاست که میتوان بوسیله آن پیام انبوه به مشتریان نرم افزار باشگاه بدنسازی ارسال نمود. در این روش هزینه ارسال پیامک اندکی کمتر میشود ولی باز در مدت چندماه و یا سال هزینه کلی قابل توجهی میگردد. در این روش هزینه شارژ و ثبت نام در وب سرویس ها نیز به هزینه های شما اضافه میگردد. البته برخی از سیم کارت ها نسبت به ارسال پیام های تبلیغاتی بسته هستند و اصلا پیامک به انها نمیرسد.

روش ارسال پیام به مشتریان توسط نرم افزار باشگاه بدنسازی بوسیله اتصال به پیام رسان های محبوب مانند تلگرام ایده مناسبی به نظر میاید که نرم افزار باشگاهی قهرمان از این سیستم استفاده میکند. پیام هایی مانند اعلام اتمام اعتبار عضویت و... ویا اعلام گزارشات مالی به مدیریت و یا درخواست شارژ مجدد و تمدید عضویت از جمله اموری است که از طریق اتصال نرم افزار باشگاه به تلگرام انجام میگیرد.

نرم افزار باشگاه رایگان

سفارش نرم افزار


نرم افزار باشگاه بدنسازی را همین الان دانلود کنید!

دانلود رایگان نرم افزار باشگاه بدنسازی